Site Overlay

Kuchyně

Kvalitní kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností skoro každé domácnosti. 

Není to jen místo, kde se připravuje jídlo. Je to místo setkávání a budování rodinných vztahů. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. K tomu, aby se tohle vše mohlo v kuchyni odehrávat, je nepostradatelná pořádná základna a tím není nic jiného než kvalitní kuchyňská linka. Ta musí být především praktická a splňovat vysoké nároky na funkčnost, aby co nejvíce usnadnila práci a příprava pokrmů se tak stala každodenní radostí. Mimo jiné v současné době není opomíjen design kuchyňských linek, zajímavá designová řešení posouvají kuchyňské linky na vyšší úroveň a tím se často stávají dominantním prvkem interiéru.

Pokud takovou kvalitní základnu ještě nemáte nebo přemýšlíte o nové – jsme tu pro Vás. Nabízíme kompletní servis v oblasti výroby a montáže kuchyňských linek. Navrhujeme řešení na míru a podle představ zákazníka. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni poskytnout pouze nejvyšší kvalitu.

Kuchyňskou linku navrhneme od A do Z. Nejprve vyřešíme tvar kuchyňské linky. Je mnoho možností, jak kuchyňská linka může vypadat, vše ale závisí na dispozici kuchyně.

KUCHYŇ LINIOVÁ (ROVNÁ)

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je KUCHYN-LINIOVA-ROVNA.jpg.

DVOUŘADÁ KUCHYŇ

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je DVOURADA-KUCHYN-edited-1.jpg.

KUCHYŇ VE TVARU PÍSMENE L

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je KUCHYN-VE-TVARU-PISMENE-L-1.jpg.

KUCHYŇ VE TVARU PÍSMENE U

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je KUCHYN-VE-TVARU-PISMENE-U.jpg.

KUCHYŇ S VARNÝM OSTRŮVKEM

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je KUCHYN-S-VARNYM-OSTRUVKEM-edited.jpg.

KUCHYŇ DO PÍSMENE G

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je KUCHYN-DO-PISMENE-G.jpg.

Kuchyň navrhneme tak, aby Vám byla zcela přizpůsobena. Skříňky, zásuvky, spotřebiče a dřez musí splývat v jeden celek. Nezapomínáme ani na kvalitní kování, které vydrží každodenní frekventované používání. Naše nabídka obsahuje nepřeberné množství tvarových a barevných variant dvířek. Kuchyňská linka může být v klasickém pojetí, ve stále oblíbenějším Provence stylu nebo s moderními lesklými dvířky. Úchytky můžou být klasické nebo vyfrézované. Vše je limitováno pouze Vaší fantazií.

Napsat poptávku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *