Site Overlay

Nábytek na míru

Kvalitní nábytek na míru vytváří příjemný domov po vzhledové stránce. Můžeme ho považovat za jakousi vizitku či promítnutí vkusu. Jenže obchodní domy nabízí často nábytek fádní a bez nápadu, který zpravidla nesplňuje ani běžné nároky na kvalitu a design. Východisko je tedy jediné a nazývá se nábytek na míru. U nás se designérem může stát každý. Angažovat se mohou dospělí i děti. Zákazníkům pomáháme realizovat jejich představy a dáme jim fyzickou podobu. Samozřejmě vítáme i ty, kteří v hlavě nemají obraz, jak by mělo jejich vybavení bytu či domu vypadat. Bohatě stačí když máte pouze požadavky na funkčnost, my obstaráme ostatní.

Zaměřujeme se na to, aby nábytek byl nadčasový a vydržel dlouhá léta. To jsou rysy, které splňuje veškerý náš nábytek na míru. Vždy se snažíme o individuální přístup. Každý kus nábytku je unikát a je něčím specifický, protože pro každou místnost se hodí trochu jiný nábytek s jedinečnými vlastnostmi.

Když si představíme cestu domem či bytem. Okamžitě po vstupu do interiéru se ocitneme v předsíni. Nábytek v předsíni by měl být reprezentativní, protože je to vždy první vybavení, které je vidět, když k nám někdo přijde na návštěvu. Součástí předsíně jsou zpravidla skříně či věšáky, určitě nesmí chybět botník. Naše cesta pokračuje do obývacího pokoje. Nábytek do obývacího pokoje závisí na preferencích majitele. Někdo upřednostňuje minimalismus, proto se spokojí pouze s konferenčním a TV stolkem, jiný naopak chce maximálně využít prostor, proto se rozhodne pro více úložného místa a obývací pokoj vybaví komodami či vestavěným nábytkem.

Postupujeme do ložnice. Základem každé ložnice je postel pro kvalitní spánek a nábytek s dostatkem úložného prostoru. V ložnici by se měl člověk cítit příjemně, protože je to místo odpočinku. Specifickou místností je dětský pokoj, především proto, že je to místo, kde děti rozvíjí svou fantazii. Nábytek do dětského pokoje navrhujeme s ohledem na věk dítěte. Často se volí výrazné barvy, které mají navodit hravou atmosféru. Naopak studentské pokoje se svou podobou blíží k ložnici dospělých. Nesmí tam ale chybět pracovní stůl, který hraje v životě studenta významnou roli.

Kromě výroby nábytku do domácnosti se zabýváme výrobou kancelářského nábytku na míru. I tady jsou potřeba vestavěné skříně, komody, pracovní stoly… v zásadě se tedy od toho do domácnosti příliš neliší.